Титан, який тримав українське небо

foto2

Титан, що тримав українське небо

Ми давно збирались до музею І.Франка і останнього осіннього дня вчителі української мови та літератури, учні Квітневого НВК Жидачівського району відвідали рідне село Нагуєвичі, Дрогобицького району, Львівської області, побували у музейному комплексі «Батьківська садиба І.Франка».

Незабутні враження залишились у нас після відвідування музею І.Франка.

Ми почули чимало цікавих фактів про цього видатного українського поета, письменника. Ще раз дізналися про важкий життєвий і творчий шлях великого поета.

У будинку літератора відбулася зустріч з професором Дрогобицького педагогічного університету М.Шалатою та поетесою смт.Дубляни Самбірського району Любою Проць. М.Шалата розказав про факти життя і творчості письменника, читав свої поезії. Вчителям і учням запамяталися вірші Люби Проць, які зачепили душу кожного.

Вчителі та учні Квітневого НВК отримали величезне задоволення, поринувши в атмосферу, ауру родини І.Франка. Цей куточок землі увійшов до пам’яті, серця, розуму як символ українського національного відродження, щирих родинних стосунків! Блискуча ерудиція гіда, аура речей, світлин, музейних композицій зачаровують та вражають! Ваш музей — перлина І.Франка.

Дорогесенькі працівники музею І.Франка, п.Оресто Іванівно!

Ми, вчителі та учні Квітневого НВК, у великому захваті від вашої праці, у створенні цього музею, а також тієї естетики оформлення та подачі оригіналів. Музей як дорогоцінна скринька І.Франка і наукових працівників, що так з любов’ю зустрічають відвідуючих, «неначе в рідній хаті». Нехай Господь оберігає, а народ шанує пам’ять великої історії.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *