До 100-річчя від дня смерті І.Я.Франка

Sertyfikat

19pictureДо 100 — річчя з дня смерті І.Франка в Державному історико — культурному заповіднику “Нагуєвичі” проведено ряд заходів.

25 травня 2016 р. проведено майстер класи:

1. По розпису вуликів на батьківській садибі І.Франка

2. Майстер — клас по ковальству та бджільництву.

3. Художня виставка і майстер — клас по плетінню гердан з бісеру.

Із вступним словом виступила директор Державного історико — культурного заповідника “Нагуєвичі” Ореста Резекулова, яка наголосила, що цей 2016 рік є особливим. На державному рівні його проголошено ювілейним, роком І.Франка.


Учасники художньої самодіяльності Народного дому с. Нагуєвич виконали пісні в записі І.Франка. Учні Нагуєвицької ЗОШ ознайомили присутніх з історією бджільництва та ковальства. Майстер — клас по ковальству презентував відомий на Дрогобиччині коваль п. Микола Кучма. Відвідувачі з цікавістю спостерігали за роботою художньої ковки троянд та інших виробів з металу.

Учні Підбузької малої академії мистецтв майстерно малювали персонажів Франкових казок на вуликах батьківської садиби.

17pictureУчні Нагуєвицької спецшколи — інтернату презентували вироби, виготовлені власними руками: картини, гердани, охоче ділилися з відвідувачами досвідом виготовлення цих виробів, а також багато виробів було продано для гостей.

Майстер — клас по бджільництву презентував пан Андрій Стецик який майстерно ознайомлював гостей з виготовленням меду та іншою бджолиною продукцією.

На заході були присутні місцеві засоби інформації, 5 канал, казахське телебачення та канал Ukrvideotravel

Директор заповідника      О. Резекулова

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *