20 лютого у ДІКЗ “Нагуєвичі” відкрито постійно діючу виставку, пов’язану з постаттю племінника Івана Франка – Василя Франка. На загальний огляд виставлено особисті речі Василя Франка, які передані із США його сином Зеноном Франко.

20 лютого у ДІКЗ “Нагуєвичі” відкрито постійно діючу виставку, пов’язану з постаттю племінника Івана Франка – Василя Франка. На загальний огляд виставлено особисті речі Василя Франка, які передані із США його сином Зеноном Франко. Надзвичайну цінність складають листи Василя Захаровича до його племінника Михайла, сина брата Миколи, написані у еміграції у період з 1967 по1979 роки, спогади про його перебування у лавах УСС, світлини та вишиванка Василя Франка, яку він зберігав на чужині, як дорогий спогад про рідні Нагуєвичі.
Особлива подяка за допомогу у формуванні виставки відомому художнику з Івано-Франківська п. Петру Грицюку та лауреату Міжнародної премії Івана Франка п. Ярославі Мельник.
Символічно відкривати виставку, присвячену людині, яка доглядала важкохворого Івана Франка, внесла свою лепту у боротьбу за волю України, до кінця життя залишалась патріотом своєї землі у день, коли ми згадуємо, вшановуємо трагічні події п’ятирічної давнини у історії нашої держави.