Презентація збірки «Тріада часу»: Дрогобицькій ратуші 90!

У 2019 році ратуша «тихо» відсвяткувала свої 90! І ми вирішили нашій поважній «бабці» 🙂 зробити поважний подарунок: видали збірку творів про неї. Вона ж цього варта, чи не так? До слова, це перша така в Україні літературна збірка, присвячена будівлі ратуші. Наклад видання обмежений (100 прим, обсяг 148 стор, видавництво «Посвіт»). Тому для тих, хто любить наше місто, це буде сувеніром на згадку.

Усі вилученні кошти з продажу підуть на видання наступних збірок, присвячених Дрогобичу та його літературній популяризації за межами міста!

Спеціально на презентацію приїдуть автори з Херсонщини, Запоріжжя та Полтавщини, котрі писали про Дрогобицьку ратушу.

До цієї збірки долучилися письменники з різних куточків України, також було організовано Всеукраїнський літературний конкурс творів про Дрогобицьку ратушу. Єдиною прикрістю було лише те, що на цей конкурс було надіслано майже 60 творів і лише два із Західної України (в т.ч. один із Дрогобича). Чому люди з Донбасу та Південної України змогли написати про ратушу, побачити її красу, а місцеві – ні! Але це вже інша історія.

Дрогобицька ратуша, без якої годі собі уявити площу Ринок, входить у перелік п’яти найкрасивіших ратуш Західної України та у двадцятку найкрасивіших адмінспоруд країни, а вежа ратуші входить у перелік 18 найкращих оглядових майданчиків та є однією з найвищих на Галичині. Новозбудоване приміщення урочисто освятили та відкрили 29.09.1929 року.