До Дня хрещення Київської Русі – України в музеї розгорнута книжкова виставка

До Дня хрещення Київської Русі – України в музеї розгорнута книжкова виставка

Щороку, 28 липня в Україні на державному рівні відзначається православне свято – День хрещення Київської Русі – України, у день пам’яті Святого князя Володимира. Для українців це свято символізує спадкоємність тисячолітньої історії України, нації і держави. Цього року Україна святкуватиме 1034-ту річницю хрещення Київської Русі – подію, яка змінила хід історії, ціннісні орієнтири й визначила долю багатьох поколінь українців. Запровадження християнства сприяло зміцненню державності, поширенню писемності, створенню визначних пам’яток літератури. Заснування цього свята пов’язано з підписанням 25 липня 2008 року указу Президента України «Про День хрещення Київської Русі-України».

З нагоди цієї визначної події в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» розгорнута контактна книжкова виставка, на якій кожен бажаючий матиме змогу особисто оглянути зміст запропонованої літератури. Виставка висвітлює історичну знакову подію для всього українського народу.

До уваги відвідувачів музею представлено більше 30-ти книг, з яких можна дізнатись про історію церкви в Україні, архітектуру та розписи визначних українських храмів, відомих церковних діячів, сучасний іконопис та багато іншого.

Також запрошуємо 28 липня відвідати тематичну годину до Дня хрещення Київської Русі, яка відбудеться в ДІКЗ «Нагуєвичі».