Етно-фест в садибі Франків

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ
163 річниці від дня народження Івана Франка
25 серпня, неділя, с. Нагуєвичі,
Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі», вул. І. Франка, 15
10 00 – 23 00 год
ЕТНО-ФЕСТ В САДИБІ ФРАНКА
10 00 – 15 00 год
Територія музею-садиби І. Франка в Нагуєвичах

Понад 50 ЕТНО-ЛОКАЦІЙ: Творча майстерня «Зірка з неба» (гончарство), ковальство і петриківський розпис від майстрів Стрийського художнього училища, «Ковальська кузня Якова», Солом’яні та ватні іграшки від Львівського музею іграшок, Пісочна анімація від клубу дитячого та сімейного розвитку «Поліглотик+» (м. Рогатин), мистецька зона «Франко-Фото», Шоу мильних бульбашок, шкіряний цех, “франко-ровер”, «Троїсті музики» від музею Івана Франка в Криворівні, Веселка свічок ручної роботи від Наталі Маців, майстер-клас пряників, майстер-клас «Ляльки мотанки», «Локація Мандрів» від Туристично-інформаційного центру м. Дрогобича, майстер-класи створення зернових кораликів та народного хусткування від Віри Олеш, Вишиті ікони від Марти Новицької, фігурки з мила від Назара Ваня, витинанки від Будинку науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Дрогобич), майстер-клас «Ангелів Хоронителів» та ґонтових ікон від Левка Скопа та Тетяни Думан, майстер-клас виробів соломи «Вухата сова», реконструкція епохи «Захара Беркута: руські лицарі, мечі та кольчуги, шолом і звитяга», реконструкція бойківських обжинків у саду Івана Франка (професор Михайло Хай), магазин українських сувенірів і дерев’яних виробів «Своє рідне», Квілінг від Ольги Задорожної, Клуб галицької кухні, франкова кухня за рецептами Ольги Франко-Ключко, Туристично-інформаційний центр м. Стрий, Книжкова толока, майстер-клас виробів з кераміки, Мехенді від студії “Персонаж», Вироби з бісеру від Галини Катащук (с. Криворівня, Гуцульщина), «Твістінг» (святкова агенція «Дитячий квартал»), склопластика від Максима Гончарука (м.Борислав), театралізовані екскурсії та квести у садибі Франків, «Франкова пасіка»: мед і вироби бджільництва, батути, «Франко-караоке» (конференц-зал музею І. Франка) та багато цікавого.

ЕТНО-ФЕСТ:
КОНЦЕРТ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ
(Літня сцена Івана Франка)
15:00 – 23:00 год
15:00 – Привітання організаторів «ЕТНО-ФЕСТУ» і офіційне відкриття мистецько-культурного простору «ФРАНКОВА ТОРГОВИЦЯ» від селищних громад Дрогобицького району
15:20 – Пісні і танці “Франкового краю» від відділу культури і туризму ДРДА за часті солістів та оркестру Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича.
17:00 – Гурт “Insula” (м. Львів)
17:30- Гурт “FUSION” (м. Дрогобич)
18:00 – Етно-Гурт «ФОЛЬКНЕРИ» (м. Стрий)
19:00 – Гурт «ZОРЕПАD DANCE» (Нагуєвичі)
20:00 – Гурт «ROCK-H» (м. Мукачево)
21:00 – Перша (прем’єрна) презентація відеоматеріалів щойно відзнятого фільму “Інший Франко”, який присвячений життю і пригодам сина Каменяра – Петра Франка. Фільм представляють: Дмитро Кравченко-продюсер, Роман Куліш- актор, виконавець ролі Петра Франка в юності, Катерина Городнича – промо-продюсер. Також впродовж усього дня на території садиби франка діятиме однойменна фото-зона, біля котрої можна буде не тільки зробити гарне фото, але й особисто познайомитися із учасниками проекту. Відеопрокат за підтримки відомої мережі кінотеатрів “Злата Злата (Володимир Ільчук)

21:30-23:00 – «DISKOTEKA DUO US PRAEDICTUS» ВІД «ДУЕТУ ІМЕНІ НАС» (Ігор Іванович і Андрій Юркевич, Дрогобич-Трускавець)

Організатори:
Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Державний історико-культурний заповідник «НАГУЄВИЧІ», Дрогобицька районна державна адміністрація, Дрогобицька районна рада, Дрогобицька міська рада, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського, Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Ю. Дрогобича, Міжнародний фонд Івана Франка, Державне підприємство «Дрогобицький лісгосп», КЗ ЛОР «Нагуєвицька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів», Нагуєвицька сільська рада, громада села Нагуєвичі, за підтримки братів Андрія та Василя Дуліб’яників, а також за підтримки відомого бренду мінеральної води “Легенда Карпат”.