“МУЗЕЙНИЙ КАРАНТИН” !

“МУЗЕЙНИЙ КАРАНТИН” !

Відповідно до розпоряджень МОЗ України, а також з огляду на дотримання запобіжних заходів щодо запобігання інфекції коронавірусу Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”-Park of Naguevychy тимчасово припиняє екскурсії на усій території туристичного простору Нагуєвич.

Відповідно скасовуються усі наукові та музейні заходи на території музею, а також усі в’їздні презентації.

Щоправда під час карантину шанувальники Садиби Івана Франка та найдавнішого заповідного простору Львівщини в Нагуєвичах мають можливість відвідати Музей Івана Франка з офіційних інтернет сторінок та інтерактивних туристичних майданчиків !

Перебуваючи удома, Ви матимете можливість спостерігати за музейним простором чи помандрувати онлайн, зокрема за допомогою наступних ресурсів:
1) онлайн-мандрівка за допомогою ресурсу “Інтерактивний музей “Відвідай”
https://loda.gov.ua/virtual_museums/

2) 3-Д тур до садиби Івана Франка за найсучаснішими технологіями https://3dprostir.com/embed/rVDaS4VTVMdCKElMbTpwkpg…

3) офіційний сайт установи: https://kamenyar.info/

4) офіційна сторінка у соц-мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/sadyba.batkiv/?eid=ARB5V7LQveDxXFs_xmY0q2NIKrpuGAWUuqphz0k5hLa5LsnN6j1Q8es1K26xREIpIJrK_PfSMA6c56bQ&timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100001700610588&fref=tag

5) а також Ютуб просторі https://www.youtube.com/watch?v=niNzLiueRPA

Окрім всього на Ютуб-ресурсі є чимало цікавих відео-репортажів про музей Івана Франка в Нагуєвичах, а також інтерактивні та наукові заходи, які Ви ще не бачили за період 2017-2020 рр. Для цього лише потрібно загуглити давнє слово “Нагуєвичі”.

Бажаємо усім Франкового духу, бойківського здоров’я і мирного карантину…

p.s. Щотижня на сторінках музею Івана Франка з’являтимуться цікаві дописи з історії музейної справи, франкознавства та історії “Франкової Каліфорнії”, які будуть компенсувати туристичну “Весну музеїв”)))

У даному дописі вперше публікуємо невідомі печатки уряду села Нагуєвичі 1798 р. із зображенням меча, який символізував право власного судочинства незалежно від Дрогобича чи Самбора. Саме ці печатки громада Нагуєвич ставила на офіційних документах, пов’язаних із реєстром та боротьбою із епідемією, яка вирувала на Дрогобичинні у 1830-х рр.