Мистецько-документальний проєкт «Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець» відкрився у Львові

Мистецько-документальний проєкт «Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець» відкрився у Львові

До 130-ої річниці від дня народження Патріарха Української греко-католицької Церкви Йосифа Сліпого, у фойє Львівської національної філармонії ім. М. Скорика відбулося відкриття мистецько-документального проєкту «Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець», ідейною авторкою котрого є пані Олена Білоус. Це четвертий проект з циклу «Молитва до Митрополита». У створенні мистецької колекції протягом останніх двох років взяли участь художники із різних регіонів, а саме Оксана Романів-Тріска, Олександр Охапкін, Віталій Гайдар, Мирон Катаран, Вікторія Шатковська, Святослав Владика, Люба Лебідь-Коровай, Марія Мартиненко-Гупало, Ольга Федорук, Оксана Андрущенко, Орест Гнатів, Уляна Креховець, Іванка Крип’якевич-Димид, Уляна Слюсар, Леся Безніско. До колекції було також долучено зібрані і подаровані твори: Аскольда Стернюка, Василя Лопати, Івана Крислача, Романа Хоркавого, Євгена Безніска.

Чудовим музичним подарунком було виконання українських романсів та арій світової опери від відомого оперного співака Михайла Малафія.

Участь у відкритті виставки взяли заступник директора ДІКЗ «Нагуєвичі» Лілія Хміль та старший науковий співробітник Тетяна Лазорак.

З нетерпінням чекаємо цю виставку і у виставкових залах музею Івана Франка у Нагуєвичах.