ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ДРУЗІ МУЗЕЮ ІВАНА ФРАНКА В НАГУЄВИЧАХ , А ТАКОЖ ШАНУВАЛЬНИКИ УНІКАЛЬНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНСЬКОГО ГЕНІЯ – ІВАНА ФРАНКА! ВРАХОВУЮЧИ НЕПРОСТІ ЧАСИ В АКАДЕМІЧНОМУ ФРАНКОЗНАВСТВІ ТА НАУЦІ В ЦІЛОМУ ВИКЛИКАНІ ПАНДЕМІЄЮ COVID 19, КОЛЕКТИВ ДІКЗ «НАГУЄВИЧІ» ВПЕРШЕ В РАМКАХ НОВИХ ВИКЛИКІВ ПЕРЕД МУЗЕЯМИ ТА ВИМОГАМИ ЧАСУ ОРГАНІЗОВУЄ ПЕРШУ КОНФЕРЕНЦІЮ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ БЕЗПОСЕРЕДНЬО У ДАВНЬОМУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ РОДИННОЇ САДИБИ ФРАНКІВ.

 

ДЕРЖАВНИЙ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК «НАГУЄВИЧІ»
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ЛОДА
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ДРОГОБИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ВІДДІЛ ІСТОРІЇ СЕРЕДНІХ ВІКІВ ІНСТИТУТУ УКРАЇНОЗНАВСТВА ІМ. І. КРИП’ЯКЕВИЧА НАН УКРАЇНИ
КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ДРОГОБИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА ІВАНА ФРАНКА І КАРПАТСЬКИЙ РЕГІОН ВІД НАЙДАВНІШИХ ЧАСІВ ДО СУЧАСНОСТІ
НАУКОВА РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ
ДО 164-Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА ФРАНКА
ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ДРУЗІ МУЗЕЮ ІВАНА ФРАНКА В НАГУЄВИЧАХ , А ТАКОЖ ШАНУВАЛЬНИКИ УНІКАЛЬНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНСЬКОГО ГЕНІЯ – ІВАНА ФРАНКА!
ВРАХОВУЮЧИ НЕПРОСТІ ЧАСИ В АКАДЕМІЧНОМУ ФРАНКОЗНАВСТВІ ТА НАУЦІ В ЦІЛОМУ ВИКЛИКАНІ ПАНДЕМІЄЮ COVID 19, КОЛЕКТИВ ДІКЗ «НАГУЄВИЧІ» ВПЕРШЕ В РАМКАХ НОВИХ ВИКЛИКІВ ПЕРЕД МУЗЕЯМИ ТА ВИМОГАМИ ЧАСУ ОРГАНІЗОВУЄ ПЕРШУ КОНФЕРЕНЦІЮ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ БЕЗПОСЕРЕДНЬО У ДАВНЬОМУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ РОДИННОЇ САДИБИ ФРАНКІВ.
До ВИСТУПІВ запрошуються дослідники, котрі працюють у галузях франкознавства, історії, історії культури, історії церкви, музеєзнавства, пам’яткознавства, мистецтвознавства, археології, краєзнавства, архівістики, історії архітектури, етнографії, етнології, філософії, літератури та літературознавства, філології, історії економіки, музикознавства, перекладу, а також дослідники суміжних галузей пов’язаних із творчою спадщиною українського генія і Титана Праці та сучасних напрямків цифрових технологій в науці.
КЛЮЧОВЕ ЗНАЧЕННЯ МАТИМУТЬ ТЕМИ ДОПОВІДЕЙ ПОВ’ЯЗАНІ ІЗ СПАДЩИНОЮ ІВАНА ФРАНКА У КОНТЕКСТІ ІЗ ІСТОРІЄЮ ТА КУЛЬТУРОЮ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ ВІД НАЙДАВНІШИХ ЧАСІВ ДО СУЧАСНОСТІ.
ВІДТАК ПРОСИМО НАДСИЛАТИ ТЕМИ СВОЇХ ДОПОВІДЕЙ ДО 20 СЕРПНЯ ВКЛЮЧНО З МЕТОЮ СВОЄЧАСНОГО ФОРМУВАННЯ ПРОГРАМИ НА ЕЛЕКТРОННІ СКРИНЬКИ:
istoryk_@ukr.net
sadyba.batkiv@gmail.com
tetyanalazorak@gmail.com
ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 30 СЕРПНЯ 2020 Р., 12.00-17.00 ГОД
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: ПРОСТІР ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ У МУЗЕЇ ІВАНА ФРАНКА В НАГУЄВИЧАХ.
МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ БУДУТЬ ОПУБЛІКОВАНІ У ДРУГІ КНИЗІ «САДИБИ ФРАНКА: НАУКОВОГО ЗБІРНИКА ЗАПОВІДНИКА «НАГУЄВИЧІ» У 2021 Р., ЯКІ ПРОСИМО НАДСИЛАТИ ДО 1 ГРУДНЯ 2020 Р. РЕДКОЛЕГІЄЮ ЗБІРНИКА ЗГІДНО НАСТУПНИХ ВИМОГ ОПУБЛІКОВАНИХ НА ОФІЦІЙНИХ САЙТАХ :
З повагою та щирим запрошенням до Нагуєвич – хранителі музею Івана Франка !
Ad fonts !