Відомі в Україні блогери-туристи відвідали музей-садибу в Нагуєвичах

Відомі в Україні блогери-туристи відвідали музей-садибу в Нагуєвичах
Відомі в Україні блогери-туристи – подружжя Пузатків, які протягом багатьох років туристичної діяльності, побували в багатьох країнах світу та, практично, в усіх куточках України, сьогодні відвідали садибу-музей Івана Франка в Нагуєвичах.
Своїми враженнями поділилася пані Олена Пузатко, яка зазначила, що ця позитивна енергетика, прекрасні краєвиди Карпат надихають до творчості. Тому не дивно, що геній українського слова Іван Франко народився у цьому Богом даним краю.
Екскурсію для гостей провів зберігач фондів музею Назарій Юрчишин. Слід зазначити, що гості музею є відомими екскурсоводами в старовинному місті Богуславі (заснованим ще в 1032 році Ярославом Мудрим), тому вони були приємно вражені професійністю свого колеги: «Цей хлопець зачаровує своєю розповіддю про Франка, просто неможливо відірватись».
На завершення Євген та Олена Пузатко запросили працівників ДІКЗ «Нагуєвичі» відвідати місто Богуслав – батьківщину відомого художника та друга Т. Шевченка – Івана Сошенка й музей Тараса Шевченка в Каневі, що знаходиться лише в кількох десятках кілометрів від Богуслава.
Посилання на сайт і блог: https://ua.elenapuzatko.com/ та https://www.facebook.com/puzatkotravel/