Волонтерський концерт «У ритмі танцю: крокуємо до перемоги»

Волонтерський концерт «У ритмі танцю: крокуємо до перемоги»

Сьогодні, 3 липня, у парку Івана Франка, на літній сцені заповідника «Нагуєвичі» відбувся волонтерський концерт «У ритмі танцю: крокуємо до перемоги» за участі дрогобицького ансамблю танцю «Прикарпатські візерунки». Гості, які цієї літньої, недільної днини завітали до рідного села Івана Франка були вражені не лише майстерністю юних танцюристів, але й їхнім бажанням підтримати та допомогти нашим Збройним силам. Кошти, зібрані на сьогоднішньому виступі будуть передані для наших захисників.

Також у волонтерському концерті взяли участь скрипаль-віртуоз  Орест Баб’як та студент фахового музичного коледжу ім.. Василя Барвінського Роман Білецький.

Художній керівник танцювального колективу Ольга Максимишак розповіла, що ансамбль танцю «Прикарпатські візерунки», Палацу дитячої та юнацької творчості, яким керує Богдан Пристай, заснований у 2012 році і до нього входять багато груп, але у силу обставин, сьогодні виступила лише маленька частина колективу.

Вона зазначила: «Сьогоднішній концерт «У ритмі танцю: крокуємо до перемоги» є підтвердженням того, що ми любими все українське, ми віримо в Україну і ми своїм мистецтвом допомагаємо нашій неньці Україні»

Найбільшим досягненням будь-якого артиста – є знайти контакт з глядачем. Сьогодні це вдалося на всі двісті відсотків, адже після виступу, напевно аж до джерела «Ярина» лунало: «Дя-ку-ємо!!! дя-ку-ємо!!!», як зі сцени, так і зі сторони глядачів.

Та найбільш емоційним моментом сьогоднішнього концерту було, коли маленькі артисти вручали нашим захисникам жовто-сині стрічки та дарували солодощі.

Україна обов’язково переможе! Все буде Франкова Україна!

 

P.S. Фото зроблені з дозволу військових.