Виставка з історії фотосправи. В рамках святкувань 165-ти річчя з дня народження Івана Франка.

З давніх-давен людина намагалась зобразити якимось чином кращі моменти свого життя. Це намагання привело до того, що на світі з’явилося таке мистецтво як фотографія. Впродовж довгого часу, відтоді як було зроблено першу фотографію, це заняття стало улюбленим для мільйонів людей. Коли ти вперше взяв в свої руки фотокамеру і відчув, що це твоє покликання, відтоді у тебе з’явилося непереборне бажання дивитися на навколишній світ через об’єктив фотокамери. Уміння фотографувати – це не тільки процес, який приносить задоволення фотографу, але попри все ви завжди можете надати можливість помилуватися своїми досягненнями, показати їх іншим людям, провести аналіз своєї роботи та виявити допущені помилки. Можна з упевненістю сказати, що фотографія – це справжнє мистецтво, яке має свої тонкощі та секрети. Її сміливо можна поставити поряд з такими видами мистецтва, як музика та живопис.
Запрошуємо поціновувачів фотомистецтва завітати на виставку “Магія галицької знимки”, в рамках святкувань 165-ти річчя з дня народження Івана Франка. Виставка ознайомить відвідувачів з історією фотографії, процесом виготовлення світлин, відомими фотографами Дрогобиччини. Також усі бажаючі будуть мати змогу долучитись до локації “Фото з Франком”. Впевнені, усім цікаво буде зануритись в чарівний світ світлопису, ностальгічну атмосферу фотосалонів, котрі, на жаль, потрохи зникають.
Спільний проєкт КЗЛОР АДІКЗ “Нагуєвичі” та ГО “Інститут шанувальників старожитностей”. За участі фотографів та колекціонерів: Івана Бурдяка, Анатолія Драгана, Богдана Зеньо, Богдана Ілика, Ірини Косик, Бориса Лисенка, Сергія Матійка, Василя Ониськів, Богдана Рондака, Ігоря Фецака. Використано матеріали з колекції Зенона Філіпова. За підтримки “Українські Медовари. Напої медові”.