Друга Міжнародна презентація нової двомовної книжки “Дрогобич і дрогобицьку землю у 1914 –1919 рр. Дослідження історії міста та регіону” (16 січня о 11 год)

Друга Міжнародна презентація нової двомовної книжки “Дрогобич і дрогобицьку землю у 1914 –1919 рр. Дослідження історії міста та регіону” (16 січня о 11 год)
Друга Міжнародна презентація нової двомовної книжки з трилогії “ДОБА ФРАНКА” про “Дрогобич і дрогобицьку землю у 1914 –1919 рр. Дослідження історії міста та регіону/Drohobycz i ziemia drohobycka w latach 1914 –1919 Studia z dziejów miasta i regionu”. – Варшава – Лєгніца – Дрогобич – Нагуєвичі, 2022. – 658 с.
16 січня, понеділок, початок 11-00 год у сесійній залі давньої Дрогобицької ратуші.
Як відомо у часі генеральної битви з одвічним московським ворогом, музей Івана Франка заповідника “Нагуєвичі”, факультет історії, педагогіки та психології ДДПУ ім. І. Франка та Колегіум Віттелона в місті Лєгниця написали і надрукували цікаву книгу присвячену болючим питанням сучасності та історії, питанням жертовності і героїзму, втрат і перемог, а також питанням духовності та культури, якої ніколи не було в рф.
Це книжка про Велику війну 1914-1919 рр., евакуацію і вимушено переселених, етнофобію та звірства росіян і угорців у 1914-1915 рр. , про родичів Іваана Франка і про його особисті переживання, про баталії в Нагуєвичах, Бориславі, Лішні, Східниці тощо, про продовльчу кризу і дефіцит, про бронепотяги і бронемашини, військових та мирних, полонених і винахідливих, а також про Героїчну боротьбу “дерева волі” українців і поляків за Незалежність в епоху ЗУНР.
Це друга книжка із трилогії “ДОБА ФРАНКА” і вони обидві вже є у вільному доступі на сайті польського видаництва колегіуму Вітелона
Це перша в історіографії книжка, українською та польською мовами, у якій докладно аналізується ЗУНР на теренах “Франкової Каліфорнії”.
Отже, презентація книжки відбудеться спільно із міжнародними партнерами колегіуму Віттелона міста Лєгниця та академічною громадою Франкового краю на базі старовинної сесійної зали Дрогобицької міської ратуші: 16 січня 2023 року початок о 11-00 год.
Все буде Дрогобич і Франкова Україна!
Запрошуємо усіх небайдужих до історичної правди в історії Франкового краю!