Фотовиставка «Наші на полюсі» (26 травня о 13 год. 30 хв.)

Фотовиставка «Наші на полюсі» (26 травня о 13 год. 30 хв.)

У рамках благодійної музейно-мистецької академії «Все буде Франкова Україна», до 107-ї річниці відходу Івана Франка у вічність, презентуємо фотовиставку «Наші на Полюсі». Це виставка фотографій науковця-біолога Сергія Глотова, який вже більше півроку перебуває на українській антарктичній станції Академік Вернадський у складі 27-ї української антарктичної експедиції.

Сергій Глотов – науковець-біолог з України, до 2014 року жив в Луганську (з 2008 по 2014 р. працював в Луганському природному заповіднику НАН України), а після початку війни переїхав до Львова, де працює молодшим науковим співробітником у Державному природознавчому музеї НАН України. Кандидат біологічних наук за спеціальністю «Ентомологія», автор 70 наукових публікацій у галузі біології комах та інших тварин. Крім наукової діяльності займається фотографією, працює у жанрах портретної, пейзажної та репортажної зйомки.

За час перебування у експедиції він зробив багато гарних світлин і хотів би поділитися ними у волонтерських проєктах та ініціативах. Автор підібрав максимально позитивні світлини, які розповідають про природу Антарктики та роботу українських полярників-науковців.

Проєкт презентує відомий львовознавець, фотограф, засновник сайту «Фотографії старого Львова», ініціатор створення Львівського фотомузею Роман Метельський.

Родзинкою, за сприятливих погодних умов, має стати онлайн-екскурсія антарктичною станцією «Академік Вернадський», «хрещеним батьком» якої, до речі, вважають внука Івана Франка – Роланда Тарасовича Франка. Будемо сподіватися, що погода нам сприятиме і ми, в реальному часі, побачимо як і де живуть українські полярники.