Лідери учнівського самоврядування Львівщини в музеї Івана Франка в Нагуєвичах

Лідери учнівського самоврядування Львівщини в музеї Івана Франка в Нагуєвичах

Цієї п’ятниці, 18 серпня, Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» відвідали представники Львівського обласного парламенту та лідери учнівського самоврядування усіх ОТГ Львівської області. Більшість з них вперше побували на малій батьківщині визначного українського генія Івана Франка. То ж екскурсія Франковою садибою, Літературно-меморіальним музеєм, яку провела заступниця директора музею з наукової роботи Лілія Хміль, стала для них свого роду натхненням, адже вони тут почерпнули у Франка таку рису, як лідерство, завжди бути першим, завжди бути кращим, постійно вчитися.

Саме на цьому наголосила Лілія Хміль, коли демонструвала «золоту книгу успішності» та світлину, коли юний Франко навчався у Дрогобицькій гімназії (лише він один навіть на фото тримав у руках книгу). Також пані Ліля провела для лідерів учнівського самоврядування цікаву лекцію «Пам’ятники Іванові Франку в Україні та за кордоном». Навіть після закінчення розповіді, багато з них не відпускали заступницю директора музею, задаючи безліч запитань про родину Івана Франка, його внуків та правнуків.

Можемо з впевненістю сказати, що більшість із сьогоднішніх відвідувачів через 10-15 років стануть лідерами, ці діти – справді, майбутнє України.

Величезна заслуга в тому, що вже втретє на базі Комунального закладу Львівської обласної ради «Нагуєвицька спеціальна школа» проводяться такі профільні навчання належить Львівському обласному центру науково-технічної творчості і учнівської молоді Львівської обласної ради. Адже молоді люди на таких заняттях навчаються проєктному менеджменту, тренують свої лідерські якості, знайомляться та діляться досвідом.

Протягом десяти днів навчання, окрім основних занять, вони провели конкурси з української мови: як читання віршів, так і зйомки відеороликів з різноманітною тематикою, що популяризують нашу рідну мову. То ж, символічно, що саме в музеї Івана Франка були вручені грамоти для учасників конкурсів української мови.

Надіємося, що усім сьогоднішнім гостям це запам’ятається на все життя.