Майстер-клас «Аплікація до осені»

Майстер-клас «Аплікація до осені»

Багато навіть і не замислюються, які чудові цікаві аплікації можна придумати з осіннього листя. Нічого складного не потрібно, потрібно лише назбирати кілька різних листочків, і придумувати різноманітні сюжети для аплікацій.

Старша наукова співробітниця Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Марія Добрянська та вчителька Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка Оксана Риб’як провели для четвертокласників  майстер-клас «Аплікація до осені».

Спочатку вони розповіли дітям про різні техніки осінніх аплікацій з листя. Але вибрали для роботи одну з найпростіших, так звану мозаїчну аплікацію з листя. Вона полягає в тому, що осіннє листя використовуються як пазли, що складаються в одну цілу мозаїку.

То ж діти вирізали з листочків різноманітні фігури, наклеювали їх на папір, створюючи цікаві композиції.

Учні з таким захоплення працювали над своїми роботами, що не помітили, як промайнув урок.

Такі майстер-класи є дуже корисні, адже для дитини заняття аплікацією являються не тільки цікавими і пізнавальними, але і є частиною освіти. Саме аплікація розвиває в діток почуття прекрасного, є першою сходинкою майбутнього дизайнера – розвиває художні навички. Дитина вчиться гармонійно підбирати кольори, працювати з формами, відтворювати і придумувати різноманітні композиції.