“НЕЗАБУДКА” – виставка картин Людмилки Арт (Людмили Горбачик)

16 серпня у виставкових залах музею Івана Франка відбудеться мистецька зустріч із молодою самбірською художницею Людмилою Горбачик та відкриття її персональної виставки «Незабудка».
За освітою пані Людмила – економіст. Проте вже майже 15 років свого життя вона присвячує мистецтву. Завжди була креативною, яскравою і неординарною особистістю, що і потім дало таке ж яскраве відображення світу у її роботах. Малювати почала незадовго до закінчення Самбірського технікуму економіки та інформатики. Спершу це були невеличкі малюнки в зошитах, блокнотах, на тканині та камінцях. А далі почала працювати із аквареллю, пастеллю, акрилом, олійними фарбами, олівцями на полотнах, картоні, стінах. І досі сміливо експериментує з новими матеріалами та техніками.
Першою персональною була виставка у Народному домі м. Самбора у травні 2012 року, згодом виставлялась у органному залі м. Самбора у колективній виставці з самбірськими і районними митцями, через кілька років відбулося відкриття виставок у мистецькому музеї Леся Курбаса у Самборі (2019 р.), у Городоцькому історико-краєзнавчому музеї (2019 р.), в історико-краєзнавчому музеї м. Судова Вишня (2020 р.), у Музеї-садибі родини Антоничів (2020 р.), у м. Трускавці (2020р.), у м. Бориславі (2021 р.), у м. Червоноград (2021 р.)
Юна мисткиня старається брати участь у багатьох благочинних акціях і підтримувати хворих та потребуючих продажами своїх картин. На даний момент її «Фарби життя» налічують 24 продані на добру справу роботи.
Мистецькі твори художниці зберігаються не тільки у музеях Львівщини та приватних колекціях України, але і у Польщі, Чехії, Італії, Німеччині, Америці.
Щиро запрошуємо відвідати виставку та відшукати джерело натхнення і позитиву, якими з радістю ділиться авторка!