НОВИЙ КАБІНЕТ З ТЕРАСОЮ ДЛЯ НАУКОВИХ СПІВРОБІТНИКІВ ТА ХРАНИТЕЛЯ ФОНДІВ ЛІТЕРАТУРНО_МЕМОРІАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІВАНА ФРАНКА ДІКЗ “НАГУЄВИЧІ” ГОТОВИЙ ДО ПРАЦІ !

НОВИЙ КАБІНЕТ ДЛЯ НАУКОВИХ СПІВРОБІТНИКІВ ТА ХРАНИТЕЛЯ ФОНДІВ ЛІТЕРАТУРНО_МЕМОРІАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІВАНА ФРАНКА ДІКЗ “НАГУЄВИЧІ” ГОТОВИЙ ДО ПРАЦІ !
Завдячуючи підтримці Департаменту з питань культури, національнестей та релігій ЛОДА, Управлінню майном спільної власності ЛОР, заступнику директора, бухгалтерам і господарській частині колективу ДІКЗ “Нагуєвичі” , а особливо відповідальній роботі генпідрядної організації “ТЕРМОПЛАСТБУД” в особі директора Кушніра Василя Петровича, яка якісно і оперативно виконувала поточний ремонт – відтепер підземелля фондосховища повністю належатиме рукописам та унікальним експонатам:), а науковці з головним хранителем нарешті “переїхали” до нового просторого кабінету з видом на Будинок літератора та затишними умовами для науково-дослідної роботи.
Праця має мати комфортні умови, адже від них залежить поступ поповнення та аналізу фондів та якість презентування експонатів в експозиційних залах.
Публікуємо фот-звіт про те якою була маловідома “закамарка” музею Франка і якою вона стала сьогодні.
p.s.
“аж тоді, коли наука і праця зіллються до неї воєдино; коли всяка її наука буде корисною працею для суспільства, а всяка праця буде виявом її розвинутої думки, розуму, науки. І народи тільки тоді зможуть досягти щастя і свободи, коли
всі будуть вченими працівниками…” (Іван Франко. Зібрання творів у 50ти томах. – К., 1986. – Т. 45. – С.33).
+29