Персональна виставка живопису Світлани Дзедзей

Запрошуємо до виставкових залів літературно-меморіального музею Івана Франка на 5 персональну виставку живопису під назвою “СПОВНЕНА СОНЦЯ” дрогобицької художниці Світлани Дзедзей, яка буде презентована 2 липня о 15 год.
Дзедзей Світлана (Гіщак у дівоцтві) народилася 22 липня 1974 року в Дрогобичі – старовинному містечку Львівської області. Її творчий шлях розпочався з Дрогобицької художньої школи, де вона навчалась у відомого українського художника Івачова Геннадія Івановича. По закінченню школи продовжила навчання у Стрийському художньому училищі. Після цього Світлана влаштувалася на роботу в часопис «Галицький футбол» художником оформлювачем, де із задоволенням працювала. Проте у важкі для українців часи, а саме в 90-ті, була вимушена змінити освіту і покинути мистецтво на довгих двадцять років, спробувавши себе в різних професіях. Однак душа прагнула творчості, і в 2006 році Світлана опановує дизайн інтер’єрів та меблів, чим успішно займається і досі.
Можна сказати, що художником стала у 2018-му, коли ранньою весною, з першими квітами, до неї завітало натхнення і вже не покидало її. У вихідні дні вона творила в задоволення собі і рідним. Довелося навчатись усьому знову, і по полотнах можна спостерігати, як відбувався її творчий ріст.
Виставка триватиме до 15 серпня. Запрошуємо на огляд!!!