Планові навчання з цивільного захисту в ДІКЗ «Нагуєвичі»

Планові навчання з цивільного захисту в ДІКЗ «Нагуєвичі»

Сьогодні, 24 липня, в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» проводилися навчання з цивільного захисту: «Організація і проведення евакуаційних заходів працівників та ліквідації пожежі в ДІКЗ «Нагуєвичі». Метою навчання була перевірка реальності дії «Плану реагування на надзвичайні ситуації» в заповіднику «Нагуєвичі». Відбулася перевірка готовності працівників до дій при виникненні надзвичайної ситуації.

Пожежна команда заповідника провела заходи щодо ліквідації умовної пожежі оберегів, поблизу стайні садиби-музею. Відповідальні за протипожежну безпеку працівники музею, згідно встановлених часових нормативів, розгорнули пожежні шланги та підключили їх до пожежних гідрантів. Також для гасіння «пожежі» успішно застосовувалися вогнегасники.

Представники Дрогобицького районного управління ДСНС України у Львівській області, які були присутні на навчанні ЦЗ, оцінили роботу пожежної команди ДІКЗ «Нагуєвичі», як задовільну. Її дії були чіткі та злагоджені, що відобразилося в підсумковому висновку.