Презентація першого українського глянцевого історичного журналу “Локальна історія”.

24 лютого у Франковій світлиці Народного дому м. Дрогобича відбулась презентація першого українського глянцевого історичного журналу “Локальна історія”. Усі, хто завітав на цю подію, мали змогу у затишній, невимушеній атмосфері зустрітись з головним редактором журналу – Віталієм Ляска та засновником проекту – Тарасом Чалій. Також у зустрічі взяли участь історик Ігор Чава та історик і директор ДІКЗ “Нагуєвичі” Богдан Лазорак. Модерував Олег Дьорка.
На презентації учасники торкнулись багатьох важливих моментів висвітлення історії нашої держави, зокрема, як можна показати правдиву українську історію, уникаючи зайвої сенсаційності, зайвої “жовтизни”, потрохи відходити від історичної трагічності, змальовувати її у більш кольоровому форматі. Журнал спрямований передусім на молоде покоління, спонукає читача цінувати власну автентику, не нехтувати нею заради новітнього бачення.
“Локальна історія” – це показ минулого, крізь призму сучасного. Основне завдання даного журналу полягає у поєднанні трьох вимірів: історії конкретної людини, історії певного місця і історії України в цілому.