Розпочався Перший спортивно-військовий патріотичний табір імені Івана та Петра Франків.

Розпочався Перший спортивно-військовий патріотичний табір імені Івана та Петра Франків.

Сьогодні на території Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі»  розпочався Перший спортивно-військовий патріотичний табір імені Івана та Петра Франків.

Метою цього заходу є зібрати молодь Дрогобиччини, розповісти їм про видатного генія Івана Франка, його сина Петра – військового авіатора, науковця-хіміка учасника національно-визвольних змагань 1917-1920 років, співзасновника Пласту, показати батьківську садибу та музей Івана Франка.

Також в програмі табору відбудуться навчання: з керування дронів, яке проведе Василь Хрунь, військово-тактичної підготовки, тобто ознайомлення зі зброєю, вміння розбирати та збирати автомат, медична підготовка, а саме надання першої медичної допомоги.

Як розповів організатор та керівник табору Степан Щудло, участь в цьому заході беруть юні спортсмени Дрогобицького району, які займаються в різноманітних секціях. Тому тут відбудуться спільні заняття з карате, боксу, рукопашного бою, самооборони, змішаних єдиноборств.

Та важливим напрямком цього табору є патріотичне виховання нашої молоді, щоб підростаюче покоління знали свою історію, своє коріння, свою ідентичність.

Слід відзначити, що найактивнішу участь у спортивно-військовому патріотичному таборі імені Івана та Петра Франків взяли вихованці спортивного клубу «Колізей», який вже кілька років функціонує в Дрогобичі, завдяки підтримки депутата Львівської обласної ради Андрія Дуліб’яника. Слід зазначити, що і сьогоднішній захід відбувся під його патронатом.

Насправді, ці табори є надзвичайно потрібні для виховання української молоді, щоб кожен  маленький українець чи українка знали чиїх батьків вони діти. І як боролися їхні діди за волю і незалежність України.