У музеї-садибі Франка в Нагуєвичах народилося ягня

У музеї-садибі Франка в Нагуєвичах народилося ягня

Це вже друге маля в музейній кошарі за 2022-й рік. Сьогодні – якраз на свято Водохреща –  поповнилася кошара музею-садиби Франка в Нагуєвичах – тут народилася маленька овечка. Це вже друге ягнятко за 2022-й рік – перше народилося  у перший день цього року.

Як розповів нам директор музею-садиби Франка в Нагуєвичах Богдан Лазорак, овечок тут завели 2,5 роки тому, щоби привабити дітей, зробити їхнє перебування у садибі більш емоційним.

“Розповідь про Франків та їхнє життя-буття діти сприймають значно краще, коли бачать, як ті овечки живуть, можуть їх погладити, – каже Богдан Лазорак. – Це з одного боку. А з іншого – багато міських дітей, та й наших також (котрі до нас приходять-приїжджають)  живих овець (та ще й так близько) бачать уперше в житті. І це для них неймовірна атракція, яка стимулює ще раз до нас завітати”.

У кошарі музею-садиби Франка в Нагуєвичах живуть 5 овець, що мають свого “голову”, якого музейники “охрестили” Захаром Беркутом. Норов у Захара Беркута ще той. Коли баран не в дусі чи з чимось не згідний, то не зважає ні на що. Перепасти від нього може навіть директорові музею, коли той втратить пильність.

Інформує “Еспресо.Захід“.