Вітаємо наших колег з музею-оселі родини І. Франка в Калуші з 30-річним ювілеєм!

Вітаємо наших колег з музею-оселі родини І. Франка в Калуші з 30-річним ювілеєм!

Збереження культурної спадщини – один із ключових факторів розвитку сучасної культури. Саме тому, вітаючи з нагоди 30-літнього ювілею музей-оселю родини І. Франка в Калуші, колектив Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» бажає успіхів та натхнення у збереженні історичної пам’яті нашого великого генія – Івана Франка.

Чи багато для музею 30 років? Ніби і не багато. Але ми знаємо, який величезний обсяг кропіткої праці щодня вкладається у те, щоб зберігати високий рівень музею, заданий три десятиліття тому.

Саме тоді, в 1992 році з ініціативи внучки Онуфрія Франка, докторки історичних наук та професорки Національного університету ім. Івана Франка у Львові Оксани Франко та її сина кандидата історичних наук старшого наукового співробітника інституту Івана Франка НАН України та франкознавця Андрія Франка, вперше відкрилися двері родинної хати письменника зі світовим ім’ям. Вони для увіковічення пам’яті Франкового роду, передали громаді міста свій спадок – батьківську хату, саме для створення музею.

Директорці музею пані Лесі Кирилович та колективу музею бажаємо щоб було невичерпним джерело вашої творчості, вашої енергії, вашого професіоналізму у збагаченні гостей музею знаннями, формуванні патріотизму, збереженні історичної пам’яті, вихованні духовно багатих, всебічно розвинутих особистостей.

Дякуємо вам за вашу відданість нашій спільній справі! Все буде Франкова Україна!

 

З повагою директор ДІКЗ «Нагуєвичі» Богдан Лазорак