Виставка “Таємниця вишивок Мирослави Кот”

Сьогодення поєднує традиційне і сучасне творче начало. Українська вишиванка – це народне мистецтво українців; орнаментальне або сюжетне зображення на тканині, виконане різними швами; це те, що завжди милує око, сприяє пробудженню доброти, милосердя, духовності. Це код, який передається від родини до родини, і з покоління в покоління та сягає своїм корінням сивої давнини.
М.П.Кот – педагог, вишивальниця, доцент ДДПУ ім. І.Франка, член НСМНМУ, заслужений майстер народної творчості України, вивчаючи вишиванку, досягла неймовірних творчих здбутків, провела грунтовне дослідження вишивки Дрогобиччини. Гідна подиву багаторічна робота п. Мирослави над здійсненням задумів: показати світові вершини мистецького хисту українок у вишиванні сорочок.
З раннього дитинства любила вишивати. Її творчі праці знаходяться в багатьох музеях і приватних колекціях України, Америки, Канади.
На сьогодні, на жаль, мисткині немає серед нас, проте її роботи надихають, зачаровують, а ще переконують в невмирущості українських традицій. Тож, запрошуємо поціновувачів вишиванок та пошановувачів робіт Мирослави Петрівни завітати на виставку, відкиття якої відбудеться в музеї І.Франка у Нагуєвичах.
Мирослава Кот запрошує…