Вже є перший великий донат в сумі 40 тисяч гривень на Франко-SHARK!

Вже є перший великий донат в сумі 40 тисяч гривень на Франко-SHARK!

За кілька днів розпочнеться Благодійний сьомий етнофест у садибі Франка, гаслом якого є: «Купимо воїнам Франко-SHARK разом!». А вже на рахунок етнофесту перерахували 40 000 гривень. Перший донат перерахував знаний в Дрогобичі ініціатор багатьох ідей, меценат – Роман Войтків.

Коли ми хотіли, щоб пан Роман прокоментував на відеокамеру своє рішення, він навідріз відмовився: «Я не хочу піару, це рішення ми прийняли разом з дружиною в день нашого рубінового весілля. Коли я хотів зробити дружині подарунок на 40-річчя нашого весілля, запропонував обрати у ювелірному салоні, будь-яку прикрасу, яка їй до душі. Та дружина не роздумуючи відповіла: «Під час війни золото, та ювелірні вироби не купують, а продають!» Тому запропонувала, щоб виділені кошти на прикрасу відправити на потреби ЗСУ. На сімейному святкуванні, до нас приєдналися діти, родичі, та друзі. Спільними зусиллями на потреби ЗСУ перераховано 40 000 гривень».

На своїй сторінці у Facebook Роман Войтків написав: «В такий нелегкий для усіх час, постає питання: Чи варто ходити в ресторани та кафе?, Чи відзначати свої ювілеї?.

Відповідь очевидна – варто! Проте, завжди робіть такий самий внесок на потреби ЗСУ, який бачите у ресторанному рахунку.

Пам’ятайте, завдяки кому ми маємо можливість бачити нові світанки, та планувати дні.

Пропоную усім приєднатися до нашого формату, та активно донатити кошти на потреби Збройних сил України!

Започаткувавши цим, ще один вид надходжень на потреби ЗСУ. Слава Україні! Слава ЗСУ!»

То ж висловлюємо велику вдячність Роману Войтківу та запрошуємо усіх відвідати в неділю, 27 серпня, благодійний етнофест у садибі Івана Франка в Нагуєвичах та долучитися до купівлі нашим воїнам Франко-SHARK.