«80-річчя УПА в садибі Франка»

«80-річчя УПА в садибі Франка»

З нагоди 80-річчя створення УПА та Дня захисників і захисниць України у конференц-залі заповідника «Нагуєвичі» відбувся цікавий захід: «80-річчя УПА в садибі Франка», який інформаційно дещо шокував присутніх.

Адже сенсаційна доповідь «Степан Бандера і вшанування пам’яті Івана Франка в 10-ті роковини смерті» про унікальне архівне відкриття від завідувача музею-садиби родини Бандерів в Стрию Володимира Ханаса підтверджує, те що 11 червня 1926 року Степан Бандера, як член пластунської організації відвідав рідне село Івана Франка. Це перший знайдений фотофакт перебування юного Бандери на теренах Дрогобиччини.

Та найпочеснішою гостею сьогодні була зв’язкова Української Повстанської Армії на Дрогобиччини – Емілія Береська. Саме їй сьогодні дарували квіти та слова вдячності керівники Дрогобицької міської ради, Державного історико культурного заповідника «Нагуєвичі», Дрогобицького відділу поліції Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату та Дрогобицького управління поліції охорони.