Аукціони на етно-фесті викликали неабиякий ажіотаж

Аукціони на етно-фесті викликали неабиякий ажіотаж

Повертаючись знову і знову до сьомого етнофесту, що відбувся садибі Франка в Нагуєвичах в день його народження, 27 серпня, і на якому зібрали більше 1 мільйона 400 тисяч гривень для купівлі безпілотника Франко-Shark, хочеться сказати про аукціони, які відбулися під час його проведення. Серед лотів, що виставлялися на продаж були, як і бойові 152 міліметрові гільзи, розмальовані учнями Підбузької Малої академії мистецтв ім. Е. Миська, так і екологічні сумки від пластунів з Трускавця, як трьохтомник творів Івана Франка з автографами наших військових з в/ч А1108 та правнука Івана Франка Петра Галущака, так і футболка із зображення Валерія Залужного. Та одним із найцікавішим лотом були ляльки-мотанки дрогобицької майстрині Оксани Войтків. Ведучі аукціону Олександр Сердюк та Андрій Юркевич, розпочинаючи торги не повідомили, що пані Оксана представила, з мистецької точки зору, два унікальних вироби.

А «боротьба» розгорнулася серед двох учасників – паном Сергієм та пані Марією і коли торги досягли апогею, ведучі повідомили, що обоє переможців отримають свої лоти.

Авторка автентичних ляльок-мотанок Оксана Войтків залишила автографи на своїх виробах, висловивши слова подяки та підтримки нашим Збройним Силам України.

Переможці аукціону зазначили, що вони отримали подвійне задоволення: по перше, підтримали наших військових, по друге, придбали справжній витвір мистецтва. То ж ще кілька тисяч гривень пішло на придбання безпілотника нашим воїнам.

P.S. Слід сказати, що саме пані Оксана Войтків стала ініціатором першого великого внеску до спільної мети цього етно-фесту. Ще перед його початком вона переконала свого чоловіка не дарувати їй на 40-річчя спільного життя ювелірні прикраси, а передати 40 тисяч гривень для ЗСУ!