Дорогі друзі! Ми запланували провести цикл лекцій, присвячених Зеновії Франко – онуці письменника. Проте, ми встигли провести тільки першу лекцію у Самбірському педагогічному коледжі імені І. Филипчака.

Дорогі друзі! Ми запланували провести цикл лекцій, присвячених Зеновії Франко – онуці письменника. Проте, ми встигли провести тільки першу лекцію у Самбірському педагогічному коледжі імені І. Филипчака. Решту, у зв’язку із карантином, ми змушені відтермінувати. Але деякими цікавими матеріалами будемо з вами ділитися!)
Отож, Зеновія – Ростислава народилася 31 жовтня 1925 року у Львові, у сім’ї другого сина І. Франка – Тараса. Народилася у будинку свого діда по вулиці Понінського 4. Хрестили її в церкві Успіння Пресвятої Діви Марії на вул. Руській 14 листопада. Зеновія найстарша донька, ще була дочка Дарія – Люба та син Роланд – Олександр. У 1929 році Тарас Іванович був скерований на роботу в Ряшів (Жешув, Польща) і згодом стягнув туди й свою сім’ю. Тут Зеновія закінчила два перші класи польської початкової школи. Перебуваючи у Ряшеві Тарас Іванович листувався із сімєю, зокрема із дочкою Зеновією. Пропонуємо вам листівку, надіслану Тарасом Івановичем своїй дочці.