Хранителі музею ДІКЗ «Нагуєвичі» на мистецькому заході «Творімо добро», організованого колегами з музею «Дрогобиччина»

Хранителі музею ДІКЗ «Нагуєвичі» на мистецькому заході «Творімо добро», організованого колегами з музею «Дрогобиччина»

Цьогоріч День Святого Михаїла або ж Собор святого архистратига Михаїла та всіх Небесних Сил в Україні вперше відзначають 8 листопада. То ж сьогодні в музеї «Дрогобиччина» у відділі сакрального мистецтва відбувся мистецький захід «Творімо добро».

Завідувачка відділу сакрального мистецтва Леся Косаняк провела цікавий екскурс «Архистратиг Михаїл – очільник війська небесного та борець зі злом», в якому зуміла охопити і розповідь про Михаїла, який став на чолі усіх ангельських сил, тому й величають його воєначальником Божого війська – архистратигом, і про образ архангела Михаїла у сакральному мистецтві, зокрема, іконописі, як невід’ємному атрибуті християнського віровчення.

Дуже цікавою була і концертна програма за участі викладачів та студентів Дрогобицького музичного фахового коледжу імені Василя Барвінського (клас викладачки Марини Бучковської). Присутні на заході почули прекрасну музику у виконанні піаністок Анастасії Луцан, Марти Бабій, Василини Лутчин, Марти Гудз, Юстини Несторівської, солістки Валентини Білас та скрипаля Юрія Печунки.

На завершення директорка музею «Дрогобиччина» Алла Гладун подякувала усім, хто долучився до цього мистецького заходу та гостям, які його відвідали.