Кросворди, присвячені творчості Івана Франка

Кросворди, присвячені творчості Івана Франка

Цього року в багатьох місцевих та обласних газетах України були надруковані кросворди, присвячені творчості Івана Франка. Серед них «Народне слово» (Кіровоградська область), «Вісті Свалявщини» (Закарпатська), «Народна справа» (Радехівський район, Львівщина), «Вижницькі обрії» (Чернівецька область) та інші.

Автором їх є мешканець міста Шпола Черкаської області Анатолій Лозовий. Пан Анатолій при підготовці цих кросвордів звернувся за консультацією до Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» й отримав кваліфіковані поради від директора музею Богдана Лазорака та заступниці директора з наукової роботи Лілії Хміль.

Та найбільший кросворд, на 200 слів, був надрукований в газеті «Голос з-над Бугу» (Сокальський район) 14 вересня.

Перші три читачі, які надіслали правильні відповіді отримали подарунки від ДІКЗ «Нагуєвичі». Ними стали директор Сокальської малої академії наук учнівської молоді ім. Ореста Богачевського Світлана Мусій та викладачі МАН Мирослава Багрій та Оксана Рябова. Вони висловили вдячність керівництву Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» та автору кросворда.

Переможці отримали книжки, сувенірну продукцію та запрошення на безкоштовну екскурсію до музею в рідне село Івана Франка – Нагуєвичі.