Міжнародний день музеїв ДІКЗ «Нагуєвичі» відвідали наші військові.

Міжнародний день музеїв ДІКЗ «Нагуєвичі» відвідали наші військові.

У своє професійне свято – Міжнародний день музеїв, Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» вчергове відвідали наші військові. Завдячуючи цим людям ми можемо почуватися у безпеці, реалізовувати проекти та будувати плани на майбутнє. Адже, дякуючи захисникам, ми впевнені, що наше майбутнє буде в Україні. Дивлячись на них і знаючи, що їм довелося пережити та коли бачимо в їх очах щирість, впевненість і надію, то ми віримо, що перемога обов’язково буде за нами!

Нагадаємо, що музей Івана Франка налагодив співпрацю з медичним центром на теренах Франкового краю, в якому проходять реабілітацію наші поранені воїни. І тепер вони проходять арт-терапевтичні заходи в ДІКЗ «Нагуєвичі». Приємно бачити, що серед нової групи є хлопці, які вже відвідували наш музей раніше та з щирою надією на оздоровлення ще раз підуть до джерела «Ярина». Віримо і ми, що так воно й буде.

Екскурсію в садибі Івана Франка, кузні його батька – Якова провела наукова співробітниця музею Галина Сопотницька. Про молоді роки українського генія, навчання в Дрогобицькій нормальній школі та гімназії, Львівському університеті, про перше кохання, політичну діяльність, арешти молодого Франка розповіла заступниця директора музею Лілія Хміль. Також вона провела презентацію «Портрети Івана Франка», де ознайомила з багатою спадщиною творів відомих художників, як сучасних, так і митців епохи Франка.

В Міжнародний день музеїв хочемо подякувати нашим військовим, волонтерам, партнерам нашого музею за співпрацю та підтримку. Нехай вам усіх благословить Бог, здоров’я вам усім та наснаги.

Все буде Франкова Україна!

P.S. Із зрозумілих причин обличчя військових завуальовані.