Франко-гра «Стежки Франка: лабіринти розуму» за участі студентів ДДПУ

Франко-гра «Стежки Франка: лабіринти розуму» за участі студентів ДДПУ

Сьогодні, 20 травня, в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» відбулося дуже цікаве та пізнавальне дійство – Франко-гра «Стежки Франка: лабіринти розуму» за участі студентів Дрогобицького державного педагогічного університету, організоване, власне ДІКЗ «Нагуєвичі» та Науковим товариством студентів та аспірантів ім. Василя Надім’янова.

По двоє учасників усіх факультетів ДДПУ мали можливість позмагатися на краще знання життя і творчості нашого генія – Івана Франка.

Привітав учасників конкурсу директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», кандидат історичних наук Богдан Лазорак. Він зазначив, що співпраця між музеєм і навчальним закладом розпочалася вже давно, ще з початку їх заснування, а, можливо, ще й раніше. Він також запросив студентів взяти участь в інших заходах та дослідженнях Франкового краю, адже тут розташовані безліч історичних об’єктів в Урожі, Ступниці, Нагуєвичах, Рихтичах та побажав учасникам успіхів у грі-конкурсі.

Запитання ведучої Франко-гри «Стежки Франка: лабіринти розуму» Лідії Мазурчак були нібито простими, але водночас і каверзними, тому командам довелося згадати, як шкільні уроки, так і університетські лекції.

Переможці отримали пам’ятні подарунки від Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі».

А на завершення аспірант ДДПУ та зберігач фондів ДІКЗ «Нагуєвичі» Назарій Юрчишин провів для учасників конкурсу ґрунтовну та пізнавальну екскурсію залами Літературно-меморіального музею Івана Франка в Нагуєвичах, де вони ще більше дізналися про Каменяра.