Музею передано, без перебільшення, унікальні матеріали. Чекайте інформацію про їх презентацію

Музею передано, без перебільшення, унікальні матеріали. Чекайте інформацію про їх презентацію

Важливим етапом в роботі будь-якого музею є науково-експедиційна та пошукова діяльність: організація й проведення експедицій, налагодження контактів з місцевими краєзнавцями, державними установами та громадськими організаціями, виявлення й збір предметів музейного значення.

Сьогоднішня музейна експедиція, здійснена директором Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богданом Лазораком та працівниками музею Сергієм Матійко і Дмитром Сербою в одне із сіл Дрогобиччини без перебільшення, викличе згодом фурор в колі дослідників та істориків.

Матеріали, які були сьогодні передані для музею Івана Франка, досить відомою людиною, є просто унікальними. Ця особистість є відомою не лише на теренах Франкового краю, але й далеко за його межами.

Але наразі це буде поки що інтригою для справжніх поціновувачів історичних артефактів.

Повідомляємо, що презентація відбудеться найближчим часом в одному з експозиційних залів Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі».

Про дату обов’язково повідомимо на нашій сторінці у Facebook та сайті музею: https://kamenyar.info/category/news/ Слідкуйте за нашими анонсами та подіями.