Наші військові отримають різдвяні листівки від маленьких нагуєвчан

Наші військові отримають різдвяні листівки від маленьких нагуєвчан

«Дорогий воїне! Ми дякуємо тобі за наше дитинство. Ми зичимо тобі здоров’я, сили, мужності, відваги. Ми молимося за тебе! Чекаємо тебе з перемогою!!!». Такі слова написали маленькі нагуєвчани для військових, які захищають нашу державу, боронять нашу землю від ненависного ворога. Сьогодні, 2 січня, у квест-кімнаті заповідника «Нагуєвичі» відбувся майстер-клас «Різдвяна листівка воїна», який провела науковий співробітник музею Галина Топільницька. Серед учасників заходу були і дітки, батьки, яких зараз воюють на фронті і вони від всього серця бажали перемоги усім нашим військовим та повернутися додому живими і здоровими.

Дівчатка і хлопчики – учасники майстер-класу – спочатку створили обкладинку листівки, де зобразили ангела, який сповістив про народження маленького Ісусика та різдвяну зірку, що вказала східним мудрецям шлях до нього. Опісля написали лист з побажаннями та намалювали на ньому українську символіку: жовто-синій прапор та тризуб.

Завтра усі ці листівки нашими волонтерами будуть відправлені на фронт і надіємося, що вони зігріють душу наших військових і вони отримають часточку тепла юних сердець наших дітей.

Звичайно, що мета цього заходу – в першу чергу підняття бойовий дух українських військових на передовій у різдвяно-новорічні свята, передати нашим захисникам радісну атмосферу Різдва, щоб вони відчували підтримку своїх земляків, і ми всі разом скоріше дочекалися перемоги.