Презентація книги Марціна В’ятра «Літературний путівник Галичиною. Подорожі Польщею та Україною»

Презентація книги Марціна В’ятра «Літературний путівник Галичиною. Подорожі Польщею та Україною»

В Дрогобичі, в Центрі українсько-австрійської співпраці, який є партнером Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», сьогодні, сьомого березня відбулася презентація німецькою мовою книги Марціна В’ятра «Літературний путівник Галичиною. Подорожі Польщею та Україною». Модератором презентації виступила асистент Центру інформації німецької книги у Варшаві Аріане Афсарі.

Зі вступним словом виступив кандидат філологічних наук, доцент Ярослав Лопушанський. Більше про книжку розповіли Петро Кендзьор та Марцін В’ятр.

Як зазначив автор книги Марцін В’ятр, це не просто путівник. Тут можна ознайомитись зі знаковими місцями історії Галичини. Читач помандрує від Кракова, через Тарнув до Бродів та від Львова через Дрогобич, Борислав, Івано-Франківськ до Закопаного.

Участь в німецькомовній презентації книги (кілька годин перед цим відбулася і польськомовна) взяли викладачі та студенти факультету української та іноземної філології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка.

Довідково про автора.

Марцін В’ятр, народився в 1975 році в польському місті Ґлівіце, поблизу міста Катовіце. Германіст, історик, літературознавець, перекладач. Вивчав німецьку мову та літературу, історію Німеччини, педагогіку та перекладознавство. Має докторський ступінь. Автор і перекладач численних статей та публікацій про польсько-німецькі взаємини у світі літератури та історії спорту. Написав книги «Літературний путівник Верхньої Сілезії» та «Фантомний біль або Хольонек» про історію й сьогодення Верхньої Сілезії.