Вікторина до дня народження Тараса Шевченка «Що ми знаємо про Шевченка?»

Вікторина до дня народження Тараса Шевченка «Що ми знаємо про Шевченка?»

9 березня в Україні відзначають 210-ту річницю від дня народження нашого генія, славетного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Напередодні цієї дати старша наукова співробітниця Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Марія Добрянська та вчителька Нагуєвицької середньої загальноосвітньої школи ім. Івана Франка Тетяна Гром провели вікторину «Що ми знаємо про Шевченка?». Участь в ній взяли учні шостого класу.

Перед початком проведення вікторини Марія Добрянська нагадала дітям біографію Тараса Шевченка та його найвідоміші твори. Після цього учні поділилися на команди і почалося найцікавіше: якщо спочатку на запитання вікторини команди відповідали, практично, миттєво, то чимдалі завдання ставали все складнішими і складнішими. До честі учнів вони справилися і з ними. Було приємно спостерігати з яким азартом команди обговорювали відповіді, як знову і знову оживало Кобзареве слово.

Головним завданням проведення вікторини було розширити знання учнів про творчість і життя Великого Кобзаря, вміння легко висловлювати свої думки, розвивати здатність до взаємодії, працювати в команді, прищепити любов до національних цінностей, виховувати почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Шевченка.

Але головний підсумок проведення вікторини є те, що учні заглибились в духовну спадщину письменника, відчули його невмирущі слова та актуальність творчості.