Презентація науково-популярного видання «Дрогобицька солеварня» (13 лютого о 17 год)

Презентація науково-популярного видання «Дрогобицька солеварня» (13 лютого о 17 год)

У вівторок, 13 лютого 2024 року о 17:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. М. Коперника, 17) відбудеться презентація науково-популярного видання «Дрогобицька солеварня».

Автор видання зберігач фондів ДІКЗ Нагуєвичі, аспірант кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін ДДПУ ім. І. Франка Назарій Юрчишин.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» та Львівського палацу мистецтв.

Видання присвячене історії соляного промислу міста Дрогобича, читач може в короткій і водночас концентрованій формі дізнатися про промислову перлину України Дрогобицький солевиварювальний завод, найстаріше постійно діюче підприємство нашої країни, де сіль досі продовжують добувати за автентичною технологією XIV ст.

Легкість подачі матеріалу і чудові ілюстрації роблять зміст зрозумілим і цікавим не лише для спеціалістів і краєзнавців але й для пересічної людини. Брошура розрахована на широке коло читачів.