Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим 2024 роком!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим 2024 роком!

Щиро вітаємо всіх зі святом Різдва Христового – найбільшого подарунка від Бога! Нехай світло Різдвяної зірки, що сповістила про народження Божого Сина, розвіє темряву, оберігає наших воїнів, живить надію і віру в серцях, принесе в оселі радість, а Україні довгоочікувану Перемогу і мир!

Бажаємо всім родинного тепла та затишку, щоб збулися всі добрі надії і світлі мрії! Здоров’я і миру, достатку і віри, краси душі і взаємної любові!

Нехай сила та благословення Господа завжди були поруч, зміцнюючи нашу віру, розтоплюючи наші серця і надаючи впевненість у кожному успішному кроці

Цінуймо найдорожче, що в нас є – своїх рідних та нашу Україну! І не забуваймо згадати у своїх молитвах тих, хто не зможе цього року повечеряти за одним столом зі своїми рідними; за тих, хто захищає свій дім, свою родину, свою Батьківщину і кожного з нас.

Хай світле свято Різдва Христового принесе мир і злагоду у кожну домівку. Хай всі негаразди відійдуть у небуття, а поряд завжди крокують щастя та любов. Мирного і світло Різдва! Христос народився! Славімо Його!

 

Колектив ДІКЗ «Нагуєвичі»