Сучасні молоді художники з усієї України, які перебувають на арт-резиденції в місті Трускавці відвідали ДІКЗ «Нагуєвичі»

Сучасні молоді художники з усієї України, які перебувають на арт-резиденції в місті Трускавці відвідали ДІКЗ «Нагуєвичі»

Сьогодні, 5 червня, заповідник «Нагуєвичі» відвідали молоді сучасні художники, які цими днями перебувають на арт-резиденції в місті Трускавці, за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд Козицького». Це – молоді митці з Києва, Рівного, Чернігова, Кременчука та інших міст України, які пишуть свої картини, а в подальшому їхні роботи будуть показані у виставкових залах та музеях Європи.

Також ці твори мистецтва згодом будуть виставлені на різноманітних міжнародних аукціонах, а всі виручені кошти підуть для закупівлі протезів для наших поранених військових та проведення протезування в кращих клініках світу.

Директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак запросив молодих митців взяти участь у заходах та пленерах, які будуть проводитися в нашому музеї до дня народження нашого генія Івана Франка.

А старша наукова співробітниця музею Марія Добрянська провела для гостей ознайомчу екскурсію в садибі Франка та Літературно-меморіальному музеї.