З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

Шановні краяни!

Вітаю з Днем Незалежності України!

Ця знаменна дата в історії нашої країни втілила в собі віковічне прагнення українців до свободи та самовизначення, стала новою точкою відліку в житті кожного з нас. Це свято пам’яті про цілі покоління українців, які боролися за незалежність і суверенітет.

Нині Україна переживає найскладніший період з моменту здобуття своєї незалежності. Шість місяців триває протистояння жорстокій агресії рф, вісім років окуповані наш Крим та частина Донбасу. Ворог прагне знищити країну. Проте українці – нескорима нація, вони не віддадуть свою незалежність, адже виборювали її впродовж століть та заплатили за неї високу ціну.

Заклик, з яким ще понад півтора сторіччя тому звертався у листі до своїх земляків Іван Франко, досі не втратив своєї актуальності та продовжує надихати нові й нові покоління українців до боротьби за Україну, її незалежність, волю і самоідентичність.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у ваших оселях, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Вистоїмо і цього разу і переможемо! Все, буде Франкова Україна!

Директор ДІКЗ “Нагуєвичі” Богдан Лазорак