Благодійна акція «Гайда до музею» для дітей військовослужбовців ЗСУ в ДІКЗ «Нагуєвичі»

Благодійна акція «Гайда до музею» для дітей військовослужбовців ЗСУ в ДІКЗ «Нагуєвичі»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації ініціював акцію «Гайда до музею», яка проводиться з початку червня для дітей військовослужбовців Збройних Сил України. Сьогодні дві групи, близько сорока дітей, їх мам та бабусь відвідали Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі».

Вони ознайомилися із садибою Івана Франка, відвідали обійстя, де зростав майбутній геній українського народу, мали можливість «доторкнутися» до атмосфери кінця ХІХ сторіччя, уявити, як малий Іван слухав розповіді подорожуючих до Дрогобича в кузні свого батька. А це все їм сьогодні передали наукові співробітниці музею Ірина Сопотницька та Марія Шутко.

Під враженням побаченого і почутого сьогодні в садибі Івана Франка та Літературно-меморіальному музеї, відвідувачі написали теплі слова подяки в книзі відвідувачів.

Хотілось би додати, що ініціюючи акцію «Гайда до музею» директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк зазначила: «Відвідування музеїв дітьми – це чудовий спосіб не лише розважити їх, але й збагатити знання та стимулювати їхню творчість. Музеї пропонують безмежний світ знань та можуть зацікавити дітей різного віку та чудово сприяють розвитку у дітей різних навичок та якостей…».

А її метою є надання можливості безоплатно ознайомитись з історико-культурним надбанням Львівщини, представленим у музеях Франкового краю дітям військовослужбовців ЗСУ. Саме завдяки самовідданості наших Збройних Сил ми маємо можливість проводити такі екскурсії, популяризувати музейну справу Львівщини, доносити до молодого покоління слово Франка.