Майстер-клас «Лелека – український оберіг»

Майстер-клас «Лелека – український оберіг»

«Лелека – символ щастя, добробуту, любові до Батьківщини, живий символ України» – такими словами розпочала майстер-клас «Лелека – український оберіг» старша наукова співробітниця ДІКЗ «Нагуєвичі» Марія Добрянська в першому класі Нагуєвицької середньої загально-освітньої школи ім. І. Франка.

Окрім цього лелека є символом любові до батька-матері, а в умовах воєнного стану – ще й символ надії, миру, відродження та майбутньої перемоги!

Марія Добрянська разом з учителькою початкових класів Лесею Бараняк підготували необхідні матеріали для виготовлення об’ємних аплікацій лелек. Під час проведення майстер-класу малеча старанно виконувала всі рекомендації та підказки.

Захоплені своєю роботою першокласники не помітили, як промайнув урок і кожен власноруч виготовив лелек, які знаходяться у своєму гнізді. Надіємося, що й багато українських дітей, як і лелеки, які щороку повертаються в рідні гнізда, долаючи тисячі кілометрів, повернуться у свої домівки.

Метою заходу було розширити та поглибити знання дітей про лелеку – оберіг, символ, його зовнішній вигляд, спосіб життя, значимість. Дати дітям поняття, що лелечина вірність була і є своєрідним символом любові до рідної землі.