В музеї для дітей відбувся майстер-клас “Великодня композиція”

В музеї для дітей відбувся майстер-клас “Великодня композиція”
Ще зовсім небагато залишилось до Великодня – цього світлого свята, повного стародавніх традицій, одна з яких – приготування великоднього кошика. З давніх-давен українці на Великдень прикрашали свої помешкання великодніми сувенірами, витинанками, рушниками. Прикраси для дому готували всією сім’єю від малого до великого. Особливу радість приносило це дітям. Відродити цю традицію зовсім не складно.
І це спробували робити в ДІКЗ “Нагуєвичі”. Тут сьогодні, 14 квітня, відбувся для дітей, який провела старший науковий співробітник музею Тетяна Лазорак. Вона підготувала для присутніх цікаву та пізнавальну історію про Великдень, в якій розповіла про символіку свята.
Виявляється, щоб створити оригінальні святкові прикраси потрібно зовсім небагато часу, кольорові стрічки, ножиці, клей і найголовніше – бажання та фантазію.
Працівники музею Івана Франка підготували дітям усі необхідні матеріали, а діти з різноманітних фігурок, стрічок, моху склеювали великодні композиції. Більше дітей зацікавлював сам процес створення поробок, ніж результат. Усі з великим завзяттям взялися до творчої праці.
Цей майстер-клас був цікавий та приніс багато задоволення для всіх учасників. Прикраси зроблені дитячими руками, вийшли дуже милі та зворушливі.