Студентам, викладачам та керівництву механіко-технологічного фахового коледжу вручили Подяку від ДІКЗ «Нагуєвичі»

Студентам, викладачам та керівництву механіко-технологічного фахового коледжу вручили Подяку від ДІКЗ «Нагуєвичі»

Закінчилася навчальна практика студентів четвертого курсу Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу, яку вони проходили в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі». Майбутні дизайнери середовища під керівництвом свого куратора Назара Ткача отримали практичний досвід, який безсумнівно знадобиться в їхній професії. А співпраця навчального закладу та музею Івана Франка дозволила відновити скульптури на «Галявині казок» та вулики в саду, біля садиби.

То ж сьогодні директор ДІКЗ «Нагуєвичі» Богдан Лазорак від імені музею вручив студентам, викладачам та керівництву механіко-технологічного фахового коледжу Подяку за вагомий внесок в розвиток та популяризацію спадщини Каменяра та маленькі подарунки. Також він наголосив, що співпраця на цьому не завершується і наші заклади будуть спільно брати участь в інших заходах. Прикладом цього є вже завтрашня науково-практична конференція «Народне мистецтво Бойківщини: історія і сучасність», в якому візьмуть участь викладачі та студенти коледжу.

Відтак наукова співробітниця музею Галина Топільницька провела для студентів змістовну екскурсію в садибі та музеї Івана Франка.